• Kreivės 2015

  Rugpjūčio 20–27 d. – Vilniuje
  Rugpjūčio 28–31 d. – Kaune
  Rugpjūčio 30 d. – Šiauliuose
  Rugsėjo 4–5 d. – Klaipėdoje  Nuotrauka: Vaikinai

 • išgiŘstì programa

  Šeši filmai LGBT* jaunimui apie LGBT* jaunimą

  Nuotrauka: Nuogumo zona

 • R. W. Fassbinderio kreivės

  Keturi kreiviausi vokiečių kino genijaus filmai

  Nuotrauka: Kerelis

8.24 \ LGBT* ir emocinė parama – kam, kaip ir kodėl? \ diskusija

Emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“ kartu su asociacija „In corpore“ po filmo „Posūkyje“ kviečia Jus pasilikti pokalbyje-diskusijoje.

Dažnos patyčios, nepriėmimas, paplitusios klaidingos neigiamos nuostatos ir strereotipai neigiamai veikia LGBT* jaunų žmonių psichikos sveikatą ir emocinę savijautą. Jie ženkliai dažniau nei jų bendraamžiai galvoja apie savižudybę, žalojasi ir bando nusižudyti. Savo LGBT* tapatybę jaunuoliai dažniausiai slepia nuo savo aplinkinių, net ir pačių artimiausių, dažnai sunkumus išgyvena vieni, o patyrę rimtesnių problemų nesikreipia pagalbos į profesionalus, nes nesitiki, kad jiems ji bus suteikta.

Kokia emocinė ir psichologinė parama prieinama LGBT* žmonėms? Ar LGBT* jauni žmonės gali tikėtis kokybiškos pagalbos? Ar saugu kreiptis į psichikos sveikatos specialistus ir emocinės paramos savanorius, kurie galbūt patys nėra LGBT*?

Kalbėsimės apie patirtis psichologo kabinete, specialistų pasirengimą, Lietuvos psichologų sąjungos iniciatyvas ir pozicijas, „Jaunimo linijos“ nuostatas ir savanorių kompetenciją LGBT* temose, bendrai su „In corpore“ vykdomą iniciatyvą.

Diskusijoje dalyvaus psichologas, MRU dėstytojas Antanas Mockus, ilgametė „Jaunimo linijos“ savanorė Justina Butkutė, klinikinė psichologė Lina Rasimaitė, asociacijos „In corpore“ vadovas Augustas Čičelis, patirtimi psichologo kabinete dalinsis Ing Stankė. Diskusiją moderuos Ausma Sakalauskaitė.

Vilnius / „Skalvijos“ kino centras, A. Goštauto g. 2
24 d. – 17.10, po filmo „Posūkyje

FB

 Renginio partneriai:

jaunimo-linija