Apie mus

Vilniaus queer festivalis „Kreivės“ yra 2014 m. startavusi kultūrinė ir socialinė iniciatyva. Nesame vienintelis ar pirmasis LGBT* festivalis regione ir Lietuvoje. Sekdami ankstesnėmis ir bendradarbiaudami su kitomis kreivomis iniciatyvomis, kuriame erdvę filmų peržiūroms, renginiams ir bendravimui.

Siekiame parodyti ir apmąstyti prasilenkiančias ir besikertančias LGBT* žmonių patirties kreives. Pasakojame istorijas, gimusias iš skirtingų gyvenimų ir keičiančias mūsų mąstymą apie tai, kas esame ir kas galime būti. Mūsų vizija – bendruomenė, pastebinti ir aktyviai remianti LGBT* išraiškų ir požiūrių įvairovę.

Šiais metais „Kreivės“ vyks rugsėjo 14–18 d. Vilniuje.

Įėjimas į filmų peržiūras – bent 1 ct (jeigu nenurodyta kitaip).

Festivalį organizuoja „In corpore“, bendradarbiaudama su kitomis organizacijomis, aktyvistais ir menininkais. Kviečiame jungtis!

IC

Team

Augustas Čičelis

augustas@in-co.lt

Justina Puzinaitė

juste@in-co.lt

Laura Varžgalytė

laura@in-co.lt

Justinas Šuliokas

justas@in-co.lt

Alvyda Šinušaitė

alvyda@in-co.lt

Jūratė Juškaitė

jurate@manoteises.lt

Darja Lyzenko

savanoriai@in-co.lt

Taip pat

Agnė Kavaliauskienė / Dovilė Dobravolskaitė / Egidijus Mardosas / Izabelė Švaraitė / Janina Sabaliauskaitė / Justina Švitraitė / Kornelija Zaicaitė / Modesta Ambrazaitytė / Simonas Rudys / Vytautė Petkevičiūtė

Birutė Sabatauskaitė

Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė, tarptautinio žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“ veiklų koordinatorė.

Bård Ydén

„Oslo/Fusion“ (anksčiau – „Skeive Filmer“), vieno seniausių ir vienintelio LGBT* kino festivalio Norvegijoje, programos kuratorius ir buvęs festivalio direktorius. Šiemet padėjo surengti Farerų salų tarptautinį mažumų kino festivalį.

José Arroyo

Anglijos Voriko universiteto dėstytojas, kino kritikas. „The Montreal Mirror“ bendraįkūrėjas, daugelio straipsnių apie kiną autorius, rašė arba rašo „Angles“, „The Conversation“, „Sight and Sound“ ir kt., šiuo metu veda blogą notesonfilm1.com.

Alantė Kavaitė

Lietuvių kilmės režisierė ir scenarijų autorė, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Prancūzijoje. Jos režisūrinis pilno metro debiutas – mistinė drama „Laiko garsai“, apkeliavusi daugiau nei 40 tarptautinių festivalių. Antrasis filmas – „Sangailės vasara“, pristatytas ir apdovanotas „Sundance 2015“, vėliau pasirodęs daugiau kaip 80 festivalių.

Friends and Supporters
Kontaktai

Asociacija „In corpore“

Adresas korespondencijai:
Šv. Stepono g. 13–13, 01139 Vilnius

+370 684 12216
in@in-co.lt
facebook.com/festivaliskreives