Apie mus

Vilniaus queer festivalis „Kreivės“ yra 2014 m. startavusi kultūrinė ir socialinė iniciatyva. Nesame vienintelis ar pirmasis LGBT* festivalis regione ir Lietuvoje. Sekdami ankstesnėmis ir bendradarbiaudami su kitomis kreivomis iniciatyvomis, kuriame erdvę filmų peržiūroms, renginiams ir bendravimui.

Siekiame parodyti ir apmąstyti prasilenkiančias ir besikertančias LGBT* žmonių patirties kreives. Pasakojame istorijas, gimusias iš skirtingų gyvenimų ir keičiančias mūsų mąstymą apie tai, kas esame ir kas galime būti. Mūsų vizija – bendruomenė, pastebinti ir aktyviai remianti LGBT* išraiškų ir požiūrių įvairovę.

Šiais metais „Kreivės“ – rugsėjo 12–16 d. Vilniuje.
„Filmai, padedantys augti“ kartu su „Nepatogiu kinu“ ir „Nepatogaus kino klase“ – spalio 6–21 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Įėjimas į filmų peržiūras – pasirinkta auka (jeigu nenurodyta kitaip).

Festivalį organizuoja „In corpore“, bendradarbiaudama su kitomis organizacijomis, aktyvistais ir menininkais. Kviečiame jungtis!

                                                                         

Team

Augustas Čičelis

augustas@in-co.lt

Justinas Šuliokas

justas@in-co.lt

Alvyda Šinušaitė

alvyda@in-co.lt

Jūratė Juškaitė

jurate@manoteises.lt

Anton Karyuk

in@in-co.lt

Justina Puzinaitė

juste@in-co.lt

Laura Varžgalytė

laura@in-co.lt

Rasa Kavaliauskaitė

in@in-co.lt

Vytautė Petkevičiūtė

in@in-co.lt

Virginija Prasmickaitė

in@in-co.lt

Taip pat

Agnė Kavaliauskienė / Anton Zolo / Egidijus Mardosas / Izabelė Švaraitė / Laima Stasiulionytė / Milda Baronaitė / Simonas Bartulis

Aušra Kaziliūnaitė (LT)

Rašytoja, žurnalistė, kino tyrinėtoja, žmogaus teisių aktyvistė. Šiuo metu rašo kino filosofijos disertaciją Vilniaus universitete.

Natalija Arlauskaitė (LT)

Kino ir vizualumo tyrinėtoja, Vilniaus universiteto profesorė. Dabartinis interesų laukas – vizualumo teorija, istorinės vaizduotės formos, ilgalaikio naikinimo ir nykimo refleksija kine ir dailėje. Daugelio knygų autorė, sudarytoja ir vertėja.

Svetlana Gatalskaya (BY)

Feministė, aktyvistė, MAKEOUT kino klubo moderatorė, mokymų neapykantos kalbos, lyčių ir seksualumo temomis vadovė, grafikos dizainerė ir iliustratorė, META-QUEERFEST (Minskas, 2015 m.) bendraorganizatorė.

Tatyana Shmankevich (RU)

SIDE BY SIDE, vienintelio LGBT filmų festivalio Rusijoje, gyvuojančio daugiau nei 10 metų, bendraorganizatorė. Koordinuoja Outreach projektą, suteikiantį galimybę aktyvistams rengti filmų peržiūras Rusijos regionuose.

Friends and Supporters
Kontaktai

Asociacija „In corpore“

Adresas korespondencijai:
Pelesos g. 13–18, 02114 Vilnius

+370 684 12216
in@in-co.lt
facebook.com/festivaliskreives