• Kreivės 2019

  Rugsėjo 4–8 d.
  Vilnius

 • Barbara Hammer

  Retrospektyva ir kūrybos pristatymai


  Rugsėjo 5–7 d. 19.30 val. „Skalvijoje“

 • Konkursinės trumpikės

  12 rinktinių trumpametražių filmų 3 seansuose

  Rugsėjo 4–7 d. „Skalvijoje“

Apie mus

Vilniaus queer festivalis „Kreivės“ yra 2014 m. startavusi kultūrinė ir socialinė iniciatyva. Nesame vienintelis ar pirmasis LGBT* festivalis regione ir Lietuvoje. Sekdami ankstesnėmis ir bendradarbiaudami su kitomis kreivomis iniciatyvomis, kuriame erdvę filmų peržiūroms, renginiams ir bendravimui.

Siekiame parodyti ir apmąstyti prasilenkiančias ir besikertančias LGBT* žmonių patirties kreives. Pasakojame istorijas, gimusias iš skirtingų gyvenimų ir keičiančias mūsų mąstymą apie tai, kas esame ir kas galime būti. Mūsų vizija – bendruomenė, pastebinti ir aktyviai remianti LGBT* išraiškų ir požiūrių įvairovę.

Šiais metais „Kreivės“ – rugsėjo 4–8 d. Vilniuje.
Vasaros kino seansai – birželio 6-8 d. Vilniuje, birželio 19 d. Kaune ir rugpjūčio 3 d. Alytaus raj.

Įėjimas į filmų peržiūras – pasirinkta auka (jeigu nenurodyta kitaip).

Festivalį organizuoja „In corpore“, bendradarbiaudama su kitomis organizacijomis, aktyvistais ir menininkais. Kviečiame jungtis!

                                                                         

Team

Augustas Čičelis

augustas@in-co.lt

Laura Varžgalytė

laura@in-co.lt

Jūratė Juškaitė

jurate@manoteises.lt

Justinas Šuliokas

justas@in-co.lt

Anton Karyuk

in@in-co.lt

Alvyda Šinušaitė

alvyda@in-co.lt

Justina Puzinaitė

juste@in-co.lt

Dalia Rimkevičiūtė

kreives@in-co.lt

Modesta Ambrazaitytė

kreives@in-co.lt

Dagmar Brunow (SE/DE)

Kino tyrinėtoja ir literatūros vertėja, gyvenanti Vokietijoje ir Švedijoje. Ji dėsto kino teoriją Linėjaus universitete ir domisi kultūrinės atminties, feminizmo ir queer istoriografijos temomis.

Berta Tilmantaitė (LT)

Multimedijų žurnalistė, lektorė ir nanook.lt bendraįkūrėja. Istorijose iš skirtingų pasaulio šalių ji pasakoja apie socialines problemas, žmogaus teises, aplinkosaugą bei žmogaus ir gamtos ryšį. Berta yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų įvairiuose konkursuose bei festivaliuose.

Romas Zabarauskas (LT)

Režisierius, savo filmais („Streikas“, „Nuo Lietuvos nepabėgsi“) nagrinėjantis meilės, nacionalizmo ir politiškumo temas. 2016 m. „vienas ryškiausių Baltijos LGBT+ ambasadorių“ (Allen, Passport) kartu su fotografe Arcana Femina pristatė knygą „Lietuva atsiskleidžia: 99 LGBT+ istorijos“.

Svitlana Shymko (UA)

Nepriklausoma kino režisierė, gyvenanti Ukrainoje, studijavusi DocNomads magistrantūros programoje. Jos trumpametražiai filmai buvo pristatyti ir pelnė apdovanojimus daugelyje tarptautinių festivalių. Svitlana domisi politinėmis, feminizmo ir queer temomis.

Darius Matas (LT)

Žurnalistas ir radijo laidų vedėjas. Domisi plačiu temų spektru – nuo politikos iki kultūros. Daug metų aktyviai veikia žmogaus teisių srityje, stebi ir analizuoja visuomenėje kylančius iššūkius.

Friends and Supporters
Kontaktai

Asociacija „In corpore“

Adresas korespondencijai:
Pelesos g. 13–18, 02114 Vilnius

+370 684 12216
in@in-co.lt
facebook.com/festivaliskreives