• Kreivės 2019

  Rugsėjo 4–8 d.
  Vilnius

 • Barbara Hammer

  Retrospektyva ir kūrybos pristatymai


  Rugsėjo 5–7 d. 19.30 val. „Skalvijoje“

 • Konkursinės trumpikės

  12 rinktinių trumpametražių filmų 3 seansuose

  Rugsėjo 4–7 d. „Skalvijoje“

Naujienos

„SapfoFest“ programoje – filmo „Ugnies dukterys“ seansas

2019 07 31 \

2019 m. rugpjūčio 2–4 d. grįžtantis „SapfoFest“ kviečia prisijungti jautrumo ir malonumų savaitgaliui ir pasinerti į queer–feminist pasaulio istorijų, balsų ir požiūrių įvairovę. Šiais metais visoms ir visiems atvira erdvė pažinimui ir dalinimuisi persikelia į Punią – dar neatrastą kaimą Alytaus rajone.

Renginio programoje – ir „Kreivių“ peržiūra. Festivalis pristato dar Lietuvoje nerodytą filmą „Ugnies dukterys“, kuriame grupė moterų leidžiasi į erotinį poliamorišką nuotykį, išsilaisvindamos nuo patriarchalinių apribojimų.

„SapfoFest“ yra nepriklausomas ir atviras festivalis, nuo 2012 metų suteikiantis trūkstamą įtraukią aplinką burtis ir kurtis queer-feminist bendruomenei Lietuvoje ir Rytų Europoje. Švietimas, kritinė refleksija, diskusijos, kultūra, matomumas ir solidarumas – SapfoFest telkia queer-feminist bendruomenę emancipacijai ir ateities pokyčiams visuomenėje.

Tvirtai užsibrėžęs būti visoms ir visiems prieinamas, do–it–together principu paremtas SapfoFest nerinko ir nerenka jokių privalomų dalyvių mokesčių ir neparduoda bilietų.

Daugiau informacijos: sapfofest.lt.