• Kreivės 2020

  Rugsėjo 9–13 d.
  Vilnius
  Įėjimas – laisvas arba auka nuo 1 ct.

 • Konkursinė programa

  13 trumpų filmų 6 peržiūrose

  Nuotrauka: Noriu, kad Jelivarė degtų

 • Atmintys

  4 ilgos ir 5 trumpos istorijos apie individualias ir bendruomenės atmintis bei jų praradimus  Nuotrauka: Peržiūra

 • Ačiū!

  Susitikime kitų metų festivalyje ir renginiuose pakeliui
  Nuotrauka: Banglaužis

Apie mus

Vilniaus queer festivalis „Kreivės“ yra 2014 m. startavusi kultūrinė ir socialinė iniciatyva. Nesame vienintelis ar pirmasis LGBT* festivalis regione ir Lietuvoje. Sekdami ankstesnėmis ir bendradarbiaudami su kitomis kreivomis iniciatyvomis, kuriame erdvę filmų peržiūroms, renginiams ir bendravimui.

Siekiame parodyti ir apmąstyti prasilenkiančias ir besikertančias LGBT* žmonių patirties kreives. Pasakojame istorijas, gimusias iš skirtingų gyvenimų ir keičiančias mūsų mąstymą apie tai, kas esame ir kas galime būti. Mūsų vizija – bendruomenė, pastebinti ir aktyviai remianti LGBT* išraiškų ir požiūrių įvairovę.

„Kreivės“ 2020 – rugsėjo 9–13 d. Vilniuje.

Įėjimas į filmų peržiūras „Skalvijoje“ – bent 1 ct, tiek – kiek nuspręsite patys. Bilietus galite pasiimti „Skalvijos“ kasoje, kuri atsidaro likus valandai iki pirmojo dienos seanso. Bilietai parduodami į tos pačios ir ateinančios dienos peržiūras.
Įėjimas į kitus renginius – laisvas.

Festivalį organizuoja „In corpore“, bendradarbiaudama su kitomis organizacijomis, aktyvistais ir menininkais. Pagrindiniai festivalio rėmėjai: Lietuvos kino centras ir Vilniaus miesto savivaldybė.

                                                                          

Team

Augustas Čičelis

augustas@in-co.lt

Laura Varžgalytė

laura@in-co.lt

Justinas Šuliokas

justas@in-co.lt

Justina Puzinaitė

juste@in-co.lt

Ieva Gražytė

kreives@in-co.lt

Anton Karyuk

in@in-co.lt

Jūratė Juškaitė

jurate@manoteises.lt

Modesta Ambrazaitytė

kreives@in-co.lt

Janina Sabaliauskaitė

kreives@in-co.lt

Vaida Barbora Linartaitė

kreives@in-co.lt

Agnė Jokšė

Kopenhagoje gyvenanti menininkė, studijavusi Vilniaus dailės akademijoje ir Danijos karališkojoje vizualių menų akademijoje. Jos kūrybą apima autoetnografiški tekstai, performansai ir video darbai.

Denisas Kolomyckis

Tarpdisciplininio meno kūrėjas, aktorius bei aktyvistas. Savo kūrybos lauke plačiai analizuojantis žmogaus teisių, darbo teisių, santykių plotmes.

Dovilė Butnoriūtė

Lietuvos kino centre vadovauja sklaidos, edukacijos ir kino paveldo sugrąžinimo veikloms. Yra tarptautinių projektų vadovė ir lietuviško kino programų sudarytoja. Kasdienio darbo lauke – lietuviškas kinas ir šalies industrijos pasiekimų sklaida šalyje bei pasaulyje.

Oksana Kazmina

Menininkė ir kino kūrėja iš Ukrainos, besiremianti intersekcionalaus feminizmo ir posthumanizmo teorijomis. Darbuose siekia atskleisti natūralizuoto smurto temą. Pagrinde dirbdama su kinu, kvestionuoja jo hierarchinę struktūrą ir fantazuoja apie alternatyvius jo kūrimo būdus.

Friends and Supporters
Kontaktai

Asociacija „In corpore“

Adresas korespondencijai:
Pelesos g. 13–18, 02114 Vilnius

+370 684 12216
in@in-co.lt
facebook.com/festivaliskreives