• Kreivės 2020

  Rugsėjo 9–13 d.
  Vilnius
  Įėjimas – laisvas arba auka nuo 1 ct.

 • Konkursinė programa

  13 trumpų filmų 6 peržiūrose

  Nuotrauka: Noriu, kad Jelivarė degtų

 • Atmintys

  4 ilgos ir 5 trumpos istorijos apie individualias ir bendruomenės atmintis bei jų praradimus  Nuotrauka: Peržiūra

 • Ačiū!

  Susitikime kitų metų festivalyje ir renginiuose pakeliui
  Nuotrauka: Banglaužis

Naujienos

Filmo „Storulės“ peržiūra po atviru dangumi VU kiemelyje

2015 05 08 \

Kviečiame „Vaivorykštės dienas“ švęsti Vilniaus universiteto kiemelyje!

Šiais metais, švenčiant Tarptautinę dieną prieš homofobiją ir transfobiją, pirmą kartą Vilniaus universitetas atvers vieną iš senųjų kiemelių LGBT* bendruomenei bei ją palaikantiems studentams. Erdviame Adomo Mickevičiaus kiemelyje bus rodoma linksma ir stereotipų vengianti vokiečių komedija „Storulės“ (Dicke Mädchen, 2012, rež. A. Ranisch).

Kad žiūrėti filmą leidžiantis saulei būtų dar smagiau, vaišinsimės gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais. Jei šviesiausią ir šilčiausią pavasario mėnesį užklups lietus, kelsimės į vieną iš universiteto auditorijų.

„Storulių“ peržiūrai jus kviečia Vilniaus universiteto Studentų atstovybės programa „Be etikečių“, Vilniaus LGBT* festivalis „Kreivės“, Tolerantiško Jaunimo Asociacija ir Goethe Institutas Lietuvoje.

„Storulės“

Svenas gyvena su motina, kuri serga senatvine demencija. Su ja jis dalinasi visą savo gyvenimą, namus, netgi lovą. Dieną jis dirba banke, o kol jo nėra, motina rūpinasi Danielis – veda ją į kirpyklą, apsipirkti, pasivaikščioti, sutvarko namus.
Vieną dieną, Danieliui valant langus, senoji moteris užrakina jį balkone ir iškeliauja. Svenas ir Danielis išeina jos ieškoti, bet pakeliui atranda simpatiją vienas kitam ir šis jausmas apverčia jų gyvenimus aukštyn kojom.

Filmas rodomas vokiečių kalba su lietuviškais subtitrais. Įėjimas laisvas.

Vieta: Vilniaus universitetas, A. Mickevičiaus kiemas, Universiteto g. 3, Vilnius.

DickeMadchen_event_juosta

Filmo anonsas: