• Kreivės 2020

  Rugsėjo 9–13 d.
  Vilnius
  Įėjimas – laisvas arba auka nuo 1 ct.

 • Konkursinė programa

  13 trumpų filmų 6 peržiūrose

  Nuotrauka: Noriu, kad Jelivarė degtų

 • Atmintys

  4 ilgos ir 5 trumpos istorijos apie individualias ir bendruomenės atmintis bei jų praradimus  Nuotrauka: Peržiūra

 • Ačiū!

  Susitikime kitų metų festivalyje ir renginiuose pakeliui
  Nuotrauka: Banglaužis

Naujienos

Pristatome filmų programą

2015 07 27 \

Džiaugiamės galėdami pristatyti šių metų festivalio „Kreivės“ filmų programą, kurią sudaro trys dalys su šešiolika pilnametražių ir septyniais trumpametražiais filmais. Iš viso surengsime 32 kino seansus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Sudarydami filmų programą siekėme atspindėti kuo platesnį LGBT* patirčių ir savivokų spektrą. Išgir̃stì programa pristato šešis filmus LGBT* jaunimui apie LGBT* jaunimą. R. W. Fassbinderio Kreivės – tai keturi kreiviausi vokiečių kino genijaus darbai. Kiti filmai pristatomi Krypčių programoje, pasakojančioje įkvepiančias istorijas iš skirtingų laikotarpių ir vietų. Su filmas galite susipažinti svetainės filmų skiltyje.

Įėjimas į filmų peržiūras – bent 1 ct. Kiek tiksliai – galite spręsti jūs.

Nors kiekvieno filmo parodymas mums kainuoja nuo kelių šimtų eurų, siekiame, kad „Kreivių“ renginiai būtų prieinami kiekvienam. Tai galime įgyvendinti tik su rėmėjų, kuriais galite tapti ir jūs, pagalba. Festivalio gyvavimui svarbi net ir mažiausia parama.

Bilietus galėsite įsigyti filmų rodymo vietoje, nurodytoje šalia filmo aprašymo, likus valandai iki pirmojo dienos seanso. Bilietai parduodami tik į tos pačios dienos peržiūras.

Nuotrauka: „Vaikinai“.