• Kreivės 2020

  Rugsėjo 9–13 d.
  Vilnius
  Įėjimas – laisvas arba auka nuo 1 ct.

 • Konkursinė programa

  13 trumpų filmų 6 peržiūrose

  Nuotrauka: Noriu, kad Jelivarė degtų

 • Atmintys

  4 ilgos ir 5 trumpos istorijos apie individualias ir bendruomenės atmintis bei jų praradimus  Nuotrauka: Peržiūra

 • Ačiū!

  Susitikime kitų metų festivalyje ir renginiuose pakeliui
  Nuotrauka: Banglaužis

Naujienos

Klaipėda priima „Kreives“

2015 09 04 \

LGBT* festivalis „Kreivės“ pirmąjį rudens savaitgalį apsilankys Klaipėdoje.

Klaipėdos LGBT* bendruomenė ir jos draugai kviečiami į „Kultūros fabriką“ (Bangų g. 5A), kur penktadienį ir šeštadienį bus rodomi keturi „Kreivių“ filmai.

Olandų dramoje „Vaikinai“ (2014) jauni bėgikai vasaros atostogų metu ruošiasi svarbiam čempionatui ir kartu tyrinėja savo nubundantį seksualumą – kuris kartu ir gąsdina, ir kelia malonius virpuliukus. Lenkų kilmės režisierės Urszulos Antoniak filme „Nuogumo zona“ (2014) rodoma paaugliška dviejų merginų meilė – vaikiškas žiaurumas maišosi su trykštančiu geidulingumu, svajonė ir gyvenimas atspindi ir papildo vienas kitą.

Režisierius Ester Martin Bergsmark, prieš keletą metų viešėjęs Lietuvoje, grįžta su juosta „Something Must Break“ (2014) apie dviejų jaunų žmonių maištą prieš „ikėjinę“ Švedijos visuomenę. Dokumentinis filmas „Dainos Aleksis“ (2014) – tai laikui nepavaldi meilės istorija apie du paauglius ir jų sunkumus ieškant meilės ir savo tapatybės suaugusiųjų pasaulyje. Po šio filmo peržiūros festivalio organizatoriai pakvies pasilikti diskusijai apie LGBT* žmonių padėtį Lietuvoje, atsiskleidimo patirtis ir emocinę paramą.

Festivalį „Kreivės“ organizuoja asociacija „In corpore“, bendradarbiaudama su kitomis organizacijomis, iniciatyvomis, aktyvistais bei menininkais.