Naujienos

Kviečiame į specialias moksleiviams skirtas peržiūras balandį

2016 03 14 \

Kartu su dokumentinių filmų festivaliu „Nepatogus kinas“ kviečiame 10–12-as klases į specialias nemokamas filmo „Įvairių šeimų vaikai“ peržiūras. Filmas kelia svarbius šiuolaikinio pasaulio vertybinius klausimus. Tai jautrus vienalyčių šeimų portretas, verčiantis susimąstyti apie tai, su kokiais iššūkiais ir visuomenės pasiprišinimu tenka susidurti šiose šeimose augantiems vaikams bei jų tėvams.

Filmas nukelia į įvairių šeimų namus įvairiose šalyse, įtraukia į asmenines paaugliškas vaikų dramas. Gusas, savo namuose apsuptas moterų, bando suvokti, ką reiškia buvimas „vyru“. Ebony mėgina išlavinti savo, kaip dainininkės, balsą ir surasti vietą, kur jos šeima būtų priimta. Matas kelia klausimus, kaip Dievas, kurį aukština jo lesbietės mamos, tuo pat metu gali jas smerkti. O Grahamo troškimą išmokti skaityti ir taip nudžiuginti savo tėvus apsunkina šeimos persikėlimas į Fidži, kur homoseksualumas smerkiamas.

Filmo peržiūros ir diskusijos vyks: Vilniaus „Skalvijos“ kino centre – balandžio 4 d. (pirmadienį) 11.30 val.;  Klaipėdos „Kultūros fabrike“ – balandžio 7 d. (ketvirtadienį) 12.00 val.; Kauno „Romuvos“ kino teatre – balandžio 8 d. (penktadienį) 12.00 val.

Dėmesio: privaloma išankstinė registracija.  Sekite naujienas čia.