en
en

išgir̃stì“ kviečia į ukrainiečių menininkės AntiGonna parodą „Pasimatymas“ ir leidinio „Baby Book“ pristatymą. Renginys vyks lapkričio 14 d. 18.00 val. „išgir̃stì“ erdvėje Vilniaus Naujininkuose (Darbininkų g. 8-1), praėjus dienai po menininkės personalinės parodos „Velniai“ atidarymo Klaipėdoje.

Parodoje bus pristatomi du meninkės videodarbai. To paties kaip paroda pavadinimo darbas „Pasimatymas“ tampa centriniu jos elementu. Autorės teigimu, tai lesbietiškas trumpas filmas apie vidinę autoagresiją ir troškimus, pasiklydusius realybėje ir seksualinėse fantazijose. Juo tyrinėjama, kiek mes trokštame tiesiog mylėti ir būti mylimi, o kiek pavirsti savo auką praryjančiais monstrais. Mes esame vieni, tačiau kažkada einame į pasimatymą.

1986 m. Vinicoje (Ukraina) gimusi AntiGonna šiuo metu gyvena ir kuria Kijeve. Ji yra nepriklausoma kino kūrėja, queer menininkė, aktorė ir trash modelis. Jos kūryboje, pasitelkiant skirtingas medijas (video, fotografiją, performansą, tapybą, instaliaciją), dominuoja individualių ir socialinių žaizdų, sukeltų represyvaus auklėjimo ir seksualinio smurto, temos. AntiGonna kuria pornografinio siaubo žanre, permąstydama seksualinio geismo ir alternatyvių seksualių praktikų esmę.

Registruokitės į renginį el. p. info@isgirsti.lt arba tel. 868412216. Lankytojai privalo turėti galiojantį galimybių pasą.

Renginį kuruoja Augustas Čičelis, „išgir̃stì“, konsultuoja Aleksandra Tryanova. Renginį remia Aktyvių piliečių fondas, EEE finansinis mechanizmas.