en
en
Archyvas

Vienos nakties nuotykis / Nepadorūs vakarai. Naglis

Performansai ir muzika

Judančių kūnų t(v)ankumas. Viskas čia – laikina ir keista. Tarsi tai ne vieta, kurioje jau esi buvęs. Prietema ir blyksniai transformuoja erdvę, lieka tik fragmentai. Be prietarų, be nuostatų, be kliūčių, šokame visi po meilės lietumi.

Spalio 14 d. 21 val. Kauno menininkų namai kviečia į vienos nakties nuotykį. Projekto „Nepadorūs vakarai. Naglis“ užbaigimo proga renkamės paminėti 30 metų, kai Lietuvoje dekriminalizuotas homoseksualumas, sukaktį ir kviečiame LGBTQ+ bendruomenę ir jų draugus susitikti Kauno menininkų namuose, kurie vienai nakčiai virs queer klubu.

Gal kažkam tai pasirodys it neįpareigojantis vienos nakties nuotykis, ilgai neišliksiantis atmintyje. Kitiems tai taps kolektyvine savęs manifestacija institucinėje/viešojoje erdvėje. Tretiems – proga susitikti ir jaustis saugiau ir laisviau nei bet kurioje kitoje miesto vietoje. Ar prieš 30 metų, ar 2021 m., kai žygiavome pirmose LGBTQ+ eitynėse Kaune, ar dabar – pri(si)minkime – MES ESAME VISUR.

Performansų programa:
Agnietė Lisičkinaitė
Mantas Stabačinskas

Drag pasirodymai:
Miss Plastica (vakaro vedėja)
Bona Dawn
Grabingoji Ledi
Timmy

Muzikos programa:
Sarmata LIVE
Cheh
MIJU
UMA PUMA

Ateik paskęsti naktyje!

Projektą „Nepadorūs vakarai. Naglis“ įgyvendina Kauno menininkų namai, bendradarbiaudami su asociacija „In corpore“ („išgirsti“), finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Vyksta

2023 m. spalio 14 d., 21.00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56, Kaunas

Susiję